...

زیست پردازش آریا

  •  مدیریت امور واحدهای فناورری جامع   رشد مقدماتی   خارج شده   محمد غیبی 
معرفی واحد فناور

شرکت دانش بنیان زیست پردازش آریا با حضور جمعی از نخبگان رشته های مختلف در استان خراسان رضوی تشکیل یافته است. این مجموعه علمی مهندسی در جهت هدفمند نمودن تحقیقات گروه های مختلف علمی ایجاد گردیده است. خط مشی این مجموعه علمی انجام تحقیقات، مطالعات عملی و اجرا در زمینه پروژه های بین رشته ای می باشد. زیرا بررسی میدانی حاکی از آن بود که در کشور ما هر یک از رشته های علمی – تخصصی به نوبه خود توسعه قابل توجهی یافته است،اما برای عملیاتی و اجرایی شدن یافته های علمی باید متخصصین بین رشته ای در زمینه های متفاوت گرد هم آمده و مباحث مشترکی را مورد واکاوی قرار دهند.

ایده محوری:  طراحی و ساخت کدورت سنج آنلاین
فعالیت کلیدی:  برق و الکترونیک: این شرکت با ایجاد کارگروه های تخصصی برق و الکترونیک به منظور بهینه سازی و کنترل در تمامی محیط های عملیاتی، فعالیت خود را در زمینه طراحی بردهای الکترونیکی، سیستم های هوشمند،مانیتورینگ و تحلیل داده متمرکز نموده است. آب و محیط زیست: این کارگروه با بهره گیری از متخصصین مجرب و با تشکیل گروه های نخبه دانشگاهی اقدام به حل مشکلات سیستم اب رسانی، تصفیه اب و فاضلاب می نماید. همچنین ساخت سنسور های مختلف صنعت آب از دیگر دستاورد های این حوزه محسوب می گردد. اپتیک و فتونیک: در این حوزه با بهره گیری از متخصصین مجرب در کنار مهندسین سایر رشته ها به طراحی و ساخت سنسور های اپتیکی مورد نیاز صنایع پرداخته میشود. طراحی محصولات اپتیکی متناسب با خواست و نیاز مشتری به صورت تک منظوره انجام میشود. جمع آوری، مانیتورینگ و تحلیل داده: ایجاد سامانه جامع جمع آوری و تحلیل داده در حوزه های مختلف مهندسی یکی از مهمترین نیازهای صنایع مختلف محسوب میشود. این شرکت با استفاده از پتانسیل بین رشته ای و با دارا بودن کادر علمی و فنی مجرب و کارآزموده این امکان را برای تمامی محیط های عملیاتی ایجاد میکند.
ثبت شرکت:  سهامی خاص - 1397/01/07 - 64186
شناسه ملی:  14007505810
مدیرعامل:  محمد غیبی
تلفن:  09155248036
فکس: 
ایمیل:  info@zistpardazesh.ir
وب‌سایت:  www.zistpardazesh.ir
آدرس:  مشهد - جاده آسیایی - سیدی- ابتدای خلج - مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خراسان
دستاوردهای شرکت
مقاله » کنفرانس علمی تهران هوشمند (1398/09/20)
حضور در برنامه نسیم حیات شبکه پنج » حضور در برنامه نسیم حیات شبکه پنج با موضوع بوی نامطبوع تهران (1398/12/22)
حضور در برنامه نسیم حیات شبکه پنج » حضور جناب آقای محمد غیبی مدیر عامل محترم شرکت دانش بنیان زیست پردازش آریا به عنوان کارشناس ارشد محیط زیست در برنامه نسیم حیات شبکه پنج با موضوع آلودگی هوا (1398/12/05)
شرکت در نمایشگاه ها » رونمایی از سامانه کنترل و مانیتورینگ تابلو برق ها،دستاورد متخصصین شرکت دانش بنیان زیست پردازش آریا درنمایشگاه توزیع ناب (کایزن) بهار 98 شرکت توزیع برق مشهد (1398/03/26)
شرکت در جشنواره ها » برگزیده نهایی سومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان (1398/10/10)
مسیر رشد

پذیرش شده در رشد مقدماتی

1399/02/30 به مدت 6 ماه
مجوزهای فناور صادر شده

مجوز فناوری ثبت نشده است !

این اطلاعات به‌صورت دوره‌ای از سیستم فرآیندهای پارک که به صورت خوداظهاری شرکت‌هاست جمع‌آوری شده است و قابل استناد نمی‌باشد